• Makijaż LONG-TIME-LINER®

    Makijaż
    LONG-TIME-LINER®

MAKIJAŻ LONG-TIME-LINER®


Chcemy, abyś była zadowolona ze swojego naturalnego wyglądu, abyś czuła się swobodnie i pięknie. Long-Time-Liner® daje receptę na piękno. Chcemy podkreślić i wspierać Twoją naturalną urodę, a kiedy trzeba zamaskować małe niedoskonałości natury

Koszystając z produktów spełniającymi medyczne standardy, trwałymi i higienicznie zapakowanymi pigmentami pomagamy Tobie w uzyskaniu pięknego i zdrowy wyglądu przez cały czas. Long-Time-Liner® Conture® Make-up podpiera się na najnowszymi odkryciami w kosmetologii i technologii. Klienci ufają nam powierzając swój wygląd, a my gwarantujemy piękno, precyzję i perfekcję. Jakość, precyzja -  jest wizytówką do tego co robimy.

Long-Time-Liner® posiada certyfikat świadczenia usług spełniający standard ISO 13485:2003 dotyczący wyglądu, produkcji, dystrybucji i logistyki. Urządzenia i pigmenty Long-Time-Liner® są produkowane zgodnie z dyrektywą 94/42 EEC. Szkolenia opracowane przez specjalistów również posiadają certyfikat jakości EDUQUA Szwajcarskiego Stowarzyszenia Jakości i Systemów Zarządzania.

Przeciwwskazania do zabiegu: infekcja, aktywna cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych, leków przeciw zakrzepowych i przeciw depresyjnych, ciąża, laktacja, anemia, bielactwo, hemofilia, infekcja dróg oddechowych, przyjmowanie antybiotyków, opryszczka w aktywnej fazie i niezagojona, choroby zakaźne, czynne choroby nowotworowe, nawracające opryszczki (powyżej 5-ciu w ciągu roku) oraz - w przypadku ust - aparat na zębach, a w przypadku kresek - przebyte choroby gałki ocznej, tendencje do stanów zapalnych spojówek, odwarstwienia siatkówki, jaskra.