• Zabiegi medycyny estetycznej

    Medycyna
    estetyczna

Medycyna estetyczna


Młodszy wygląd, idealnie gładka i czysta cera to efekt zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej Magia Dotyku Esthetic Clinic & Day SPA. Sięgamy po nowoczesne metody, aby pomóc Ci w walce o smukłą sylwetkę, jędrne ciało i nienagannie gładką cerę. Czas postawić na sprawdzone rozwiązania i doświadczenie.

Depilacja laserowa, dobra kosmetyczka, Chcemy wspierać naszych klientów w dążeniu do uzyskania wymarzonego wyglądu. Każdy zadbany człowiek poszukuje recepty na to, aby jak najdłużej zachować zdrowy i młody wygląd. Twarz i ciało to najważniejsze elementy wizerunku każdego z nas. Dlatego w salonie Magia Dotyku Day SPA w Warszawie znajdziecie Państwo również gabinet medycyny estetycznej skrywający zabiegi na miarę XXI wieku. Dobra kosmetyczka bezbłędnie ocenia potrzeby różnych typów skóry. Regularne zabiegi nawilżające i oczyszczające na długo zatrzymają blask cery. W naszej klinice medycyny estetycznej znajdziesz specjalistów, którzy skutecznie zredukują oznaki starzenia się. Nieinwazyjny lifting już po pierwszej wizycie przyniesie zauważalne rezultaty. Zwieńczeniem ćwiczeń i diety w dążeniu do smukłej sylwetki będą nasze zabiegi technologii Hi-Tech. Masaże modelujące sylwetkę oraz endermologia doskonale ujędrniają skórę i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej w najbardziej problemowych partiach ciała. Depilacja laserowa rozwiąże problem niechcianego owłosienia na długo. Już teraz wybierz zabieg dla siebie z oferty Magia Dotyku Esthetic Clinic & Day SPA.

Medycyna estetyczna Raszyn

MAKIJAŻ PERMANENTNY


W Magii Dotyku współpracujemy z najlepszymi specjalistami z kosmetologii i medycyny estetycznej. Jedną z takich osób jest Magdalena Sip zdobywczyni  prestiżowej  licencji firmy Long Time Liner w 2011 roku. Sukcesywnie się  doszkala uczestnicząc w corocznych seminariach, oraz szkoleniach. Jej specjalizacją jest makijaż permanentny i mikropigmentacja medyczna. Jej zadaniem jest wydobyć indywidualne piękno każdej kobiety a także skorygować niedoskonałości wyglądu, asymetrię. Dzięki jej doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc kobietom po zabiegach chirurgicznych np. w odbudowie sutka. Technika pracy Magdy opiera się na pracy igłą do akupunktury wymagającej dużej precyzji, pozwalającej na lekkie i naturalne wykończenie makijażu i dająca nieograniczone możliwości cieniowania. Technika Long Time Liner wykonana przez Magdę pozwoli na wydobycie z każdej kobiety jej naturalnego  piękna i sprawi, że poczuje się zadbana i elegancka dbając jednocześnie
o bezpieczeństwo i higienę wykonywanej pracy. Barwniki Long Time Liner, którymi wykonywany jest makijaż są mineralne, nieorganiczne i bez metali ciężkich, a aparat Long Time Liner jako jedyny na rynku posiada certyfikat medyczny.

TECHNOLOGIA HI-TECH


TECHNOLOGIA XXI WIEKU W MAGII DOTYKU
EXILIS - PRZEŁOMOWY SYSTEM DO MODELOWANIA SYLWETKI I REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Zabiegi hi- tech w Magi Dotyku w Raszynie
Foto depilacja laserem w naszym salonie

LASER LIGHT SHEER


W Magii Dotyku przykładamy najwyższą wagę do standardów jakości. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom wyposażyliśmy salon w sprzęt XXI wieku.

Najnowszy, najbardziej innowacyjny na rynku laser do fotodelipacji –  marki Lumenis.