• Fryzjer w naszym salonie- Magia Dotyku

    Włosy
    i make up

Salon fryzjerski


Salon Magia Dotyku oferuje fryzjerstwo na najwyższym poziomie. Nasi styliści odpowiadają na oczekiwania klientów, kreując bardzo ważną część wizerunku, jaką jest uczesanie. Pracujemy na kosmetykach znanej marki La Biosthetique, które odżywiają i regenerują włosy. Zapraszamy do skorzystania ze stylizacji i koloryzacji.

Praca stylistów to nie tylko wyzwania, ale przede wszystkim przyjemność. Do tworzenia fryzury podchodzimy indywidualnie, dzięki temu  nasi klienci mogą wyrazić siebie i są w 100 % zadowoleni z efektów naszej pracy. Dlatego staramy się zrozumieć każdego, kto odwiedza Magię Dotyku.

Naszych stylistów charakteryzuje pasja i profesjonalizm. W Magii Dotyku możecie odpocząć od trosk dnia codziennego jednocześnie mając pewność, że zajmują się wami  profesjonaliści.

Wybraliśmy najlepszą francuską markę La Biosthetique dzięki której możliwe jest osiąganie tego co dla innych byłoby niemożliwe.

W nowoczesnych laboratoriach naukowcy opracowują produkty o najwyższej jakości, których formuła bazuje na aktualnych osiągnięciach z dziedziny medycyny i kosmetologii. Każdy produkt jest testowany w niemieckich klinikach uniwersyteckich.

Filozofia Marki

Harmonia działania i wyjątkowa łagodność to dewiza La Biosthetique.

Koncepcja Całościowego Piękna - Total Beauty

Indywidualna pielęgnacja skóry głowy oraz włosów

  • Stylizacja włosów, koloryzacji
  • Kolekcje make-up
  • Filozofia sprzedaży

Produkty La Biosthetique  można nabyć tylko i wyłącznie u specjalistów La Biosthetique

Fryzjerstwo damskie Magia Dotyku Raszyn

DAMSKIE


NAJNOWSZE TRENDY STYLIZACJI I MAGIA LA BIOTHETIQUE

Praca stylistów to  wyzwania a przede wszystkim ogromna  przyjemność. Tworzenie fryzury jest prawdziwą sztuką dzieki której możemy odkryć siebie i zaznaczyć swoją indywidualność, dlatego staramy dobrze zrozumieć każdego, kto odwiedza nasze salon

Nasze stylistki Gosia i Ewa to połaczenie harmonii, profesjonalizumu, pasji i kreatywnośći, dzięki której wyczarowanie stylizacji nie jest problemem.

Dopełnieniem ich kunsztu fryzjerskiego jest firma La Biosthetique, to dzięki tym produktom możemy układać fryzury, pielęgnować włosy i skórę głowy. Koloryzacja Color System Tint & Tone - zapewnia piękne naturalne kolory, błyszczące i jedwabiście miękkie włosy.

Koncepcja piękna NATURAL COSMETIC firmy La Biosthetique Paris ustanawia nowe standardy w kosmetyce naturalnej. Naukowcy La Biosthetique po intensywnych poszukiwaniach opracowali unikalną koncepcję piękna dla skory i włosów, bazującą na naturalnych składnikach. Preparaty serii NATURAL COSMETIC łączą organiczną czystość i naturalność z luksusowym rozpieszczaniem klienta, a równocześnie spełniają wymagania zgodne z najwyższymi standardami produktów profesjonalnych.

Efektywna pielęgnacja włosów ukierunkowana na indywidualne problemy skóry głowy oraz na poszczególne fazy wzrostu włosów. Wzmacnia i wspomaga naturalny cykl wzrostu włosa, odżywia i regeneruje cebulki. Sprawia, że fryzura nabiera objętości, blasku i energii.

La Biosthetique oferuje optymalną metodę pielęgnacji dla każdego rodzaju włosów w zależności od problemu - dzięki doborowi odpowiednich metod pielęgnacyjnych:

STYLOWE MĘSKIE STRZYŻENIE


Stylowe męskie strzyżenie? Oczywiście! Mistrzynie nożyczek i stylizacji wykreują fryzurę która podkreśli indywidualność i charakter każdego mężczyzny. Do stylizacji używamy produktów La Biosthetique. W ofercie również zabieg Cover 5 - odsiwianie dla Panów. Podczas mycia głowy wykonywany jest relaksacyjny masaż głowy, rozluźnia, relaksuje... a cebulki włosów pobudza do wzrostu. Dla panów którzy preferują tradycyją metodę golenia zarostu mamy propozyję powrotu do zapomnianych już nieco metod golenia - brzytwą, zabieg wykonuje profesjonalista w tej dziedzinie. Miękka i niepodrażniona skóry twarzy to wizytówka każdego mężczyzny

Stylowe męskie strzyżenie w Magi Dotyku w Raszynie

Salon fryzjerski


Nasi styliści odkryją naturalne piękno oraz zdrowie Twoich włosów.

Najlepsi styliści w Magii Dotyku w profesjonalny sposób doradzą zmianę fryzury, oraz koloru najwyższą jakość gwarantują produkty francuskiej marki La Biosthetique.W naszej ofercie znajdziecie Państwo przedłużanie włosów, oraz hit ostatniego sezonu - keratynowe wygładzanie włosa