• Zabiegi odchudzające

    Zabiegi
    odchudzające

Zabiegi odchudzające


Dietetyk salonu Magia Dotyku Esthetic Clinic & Day SPA pomoże Ci raz na zawsze rozprawić się z niechcianymi kilogramami. Dostosowany do indywidualnych potrzeb plan żywieniowy pobudzi metabolizm, a jednocześnie dostarczy niezbędnych witamin i minerałów. Ćwiczenia i zabiegi odchudzające przyniosą znakomite rezultaty.

Marzysz o szczupłej sylwetce, ale nie wiesz, od czego zacząć? Każda próba zrzucenia zbędnych kilogramów kończyła się bolesnym efektem jo-jo? W Magia Dotyku Esthetic Clinic & Day SPA w Warszawie skorzystasz z profesjonalnego programu kształtowania sylwetki Balanse. Oferujemy kompleksową opiekę dietetyka. Analiza składu ciała pozwoli ocenić, jaki procent Twojego organizmu stanowią tkanka tłuszczowa, mięśnie oraz nagromadzona woda. Dokładne pomiary będą przydatne do oceny postępów podczas kuracji odchudzającej. Nasz specjalista dopasuje dla Ciebie zbilansowany plan żywieniowy, który będzie odpowiadał Twojemu średniemu zapotrzebowaniu energetycznemu, uwzględni Twoje upodobania kulinarne i dostarczy organizmowi niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Wspomaganie naturalną suplementacją przyspieszy efekty. Doskonałym dopełnieniem diety i ćwiczeń będą nasze zabiegi odchudzające. Dzięki nim możesz zupełnie bez wysiłku stracić dodatkowe centymetry w obwodach ciała. Już teraz skorzystaj z programu Balanse i odbierz bon o wartości 50 złotych w prezencie.

Program Balanse - pierwsza pomoc w kształtowaniu pięknej sylwetki i bezpiecznym odchudzaniu

Proponujemy kompleksowy program walki z nadwagą :

+ opieka dietetyka

+ plan żywieniowy

+ naturalna suplementacja

Program wspieramy  zabiegami, które możecie znaleźć w naszej ofercie i są idealnym dopełnieniem diety i ćwiczeń fizycznych

Dla odważnych, którzy chcą zmienić swoje życie bon o wartości 50 pln w prezencie